Micii creatori de pe Valea Viseului

Blogul contine lucrari de arte plastice,fotografie,folclor,creatie literara,film documentar,toate create de elevi,apartinand claselor V-XII ,care invata in cadrul Lic.Teoretic Bogdan-Voda,Viseu de Sus,Maramures.

Se afișează postările cu eticheta grec. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta grec. Afișați toate postările

vineri, 8 ianuarie 2010

chiton si chlayms(cls.XI E)


Publicat de Unknown la 04:42 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: costum, grec

Adelina(cls.XI E) in peplum grec


Publicat de Unknown la 04:20 Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete: grec, peplum
Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

Arhivă blog

  • ▼  2010 (56)
    • ▼  octombrie (1)
      • Portete-Faltin Alexandra(cls.IX B)
    • ►  august (1)
    • ►  iunie (2)
    • ►  mai (5)
    • ►  martie (13)
    • ►  februarie (3)
    • ►  ianuarie (31)

Despre mine

Unknown
Vizualizați profilul meu complet

Persoane interesate

Tema Simplu. Imagini pentru teme create de ArdenSt. Un produs Blogger.